Komentarze

Komentarze:

Survivor 37x01

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KiNGS

ocena napisów:

Aby pisać komentarze musisz być zalogowany!

2018-10-12 11:39:22

ocena:
Zrobiłem dopka przed Tobą ,ale usunęli z powodu niewłaściwego tytułu, zamiast dać do ewentualnej poprawki.

@moderacja zastanówcie się nad sobą lepiej, bo tylko straciłem czas przez was i więcej już nie będę pomagał, tytuł i release dobry podałem i nie mam nic sobie do zarzucenia, a wpisując tytuł jak wyżej jest wtedy nie do znalezienia przez wyszukiwarkę, bo nikt nie zna angielskich tytułów i nie wyszukuje po tym, tylko po nazwie serialu i numerze odcinka. "tytul docnika: Episode #37.1" - jak widać dla innych tez nie jest jasne dodanie napisów. Następne napisy będę wrzucał na inny serwis.
Komentarz został edytowany przez Rafussss dnia 2018.10.12 09:54:01

2018-10-12 13:22:19

ocena:
W sumie na survivorach w serwisie napisy24 miałem więcej nie pisać, ale dzięki za komentarz. Dawno nie dodawałem tu napisów, więc w istocie nie były do odnalezienia. Wgrałem poprawkę, jest OK. Wchodząc na strone głowną "survivora" na napisach24, czyli: https://napisy24.pl/serial/Survivor, zauważysz, że tylko w tych napisach od aniibanii tego rodzaju tytuł figuruje. Podejrzewam, że skrypty mogły skojarzyć te tutaj napisy z tym co ona podała wcześniej, dlatego nie zmieniałem tego "Episode #37.1" w tytule, w którym to powinno stać, zgodnie z innymi napisami survivorowymi dotychczas (patrz:https://napisy24.pl/serial/Survivor): 'appearances are deceiving'. Czy to wina serwisu, czy aniibanii - w sumie nie wiem. To fakt, że dodawanie napisów tutaj wymaga wypełnienia sporej ilości okienek, ale też nie mam porównania jak to jest na innych serwisach, no może poza jednym konkurentem u którego dodaje napisy programem, w sumie nie wiem czy tutaj też jest taka opcja, więc znowu brakuje mi danych, bym mógł się wypowiedzieć. Nie ma się co obrażać, ale fakt, że dodawanie tych napisów zajęło mi prawie tyle czasu ile poprawienie tych paru rozjeżdżających się momentów ;d (ale to przez brak wprawy, a akurat synchro to jednak czasem prywatnie dla siebie [czy raczej grupy z którą oglądam] robiłem, jak np. do poprzedniego sezonu)

2018-10-12 22:34:58

ocena:
ateusz bardzo ci dziekuje za dostosowanie!! nawet nie wiesz jaka radosc mi sprawiles smile) mam nadzieje ze kolejne odcinki tez dostosujesz o ile aniabania tego nie zrobi! bede mega wdzieczny!!!! :love:
ALLPlayer - darmowy odtwarzacz filmów