Wiosna z Project Haven

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów nam ubyło lat… ale za to przybyło seriali ;) Ciepło się robi, czasu na siedzenie w domu szkoda, ale w końcu kto ma być na bieżąco z serialami, ten będzie tak czy siak. Nie od dziś wiadomo, że rozpiska może ulec zmianie, więc najświeższych informacji najlepiej szukać na naszym facebookowym profilu. Znajdziecie tam również bieżące wieści o tym, jakie filmy planujemy tłumaczyć, a także o konkursach z fajnymi napisowymi, książkowymi, filmowymi i muzycznymi nagrodami. Tą drogą możecie też się z nami kontaktować.

A oto tytuły seriali, które mimo wiosennego słonka będziemy tłumaczyć:

PREMIERY:

24.03. Line of Duty, sezon 3, BBC

24.03. The Catch, sezon 1, ABC

30.03. The Path, sezon 1, Hulu

01.04. Wynonna Earp, sezon 1, Syfy

04.04. Plebs, sezon 3, ITV

10.04. House of Lies, sezon 5, Showtime

15.04. The Five, sezon 1, Sky

25.04. TURN: Washington's Spies, sezon 3, AMC

01.05. Penny Dreadful, sezon 3, Showtime

06.06. Devious Maids, sezon 4, Lifetime

17.06. Orange Is the New Black, sezon 4, Netflix

 

BRAK DATY:

??.05. Peaky Blinders, sezon 3, BBC

??.??. Quarry, sezon 1, Cinemax

 

NOWOŚCI:

The Catch

Stacja: ABC

Trailer: https://youtu.be/-mrawweitt0

OPIS: Serial skupia się na Alice Vaughan, prywatnej detektyw z Los Angeles, która sama staje się ofiarą swojego narzeczonego. Teraz musi go odnaleźć, aby nie zniszczyć swojej kariery. Jednocześnie pracuje nad innymi sprawami. [źródło: Wikipedia]

 

 

 

 

 

 

The Path

Stacja: Hulu

Trailer: https://youtu.be/-CJGX50Pt4s

OPIS: Serial opowiada historię rodziny, która żyje w kontrowersyjnej sekcie. Każdy odcinek zgłębia siłę przyciągania wiary i próbuje odpowiedzieć na pytanie, co oznacza wybór pomiędzy życiem, jakie mamy, a tym, jakie chcielibyśmy mieć.

 

 

 

 

 

 

Wynonna Earp

Stacja: Syfy

Trailer: https://youtu.be/JcdgoOs4Nto

OPIS: Po latach spędzonych na ucieczce Wynonna Earp w końcu wraca do domu. Jej obecność w Czyśćcu jest wysoce niepożądana tak przez mieszkańców, jak i rodzinę. Do czasu. Tylko Wynonna może oczyścić miasto z demonów i stawić czoła rodzinnej klątwie.

 

 

 

 

The Five

Stacja: Sky

Trailer: https://youtu.be/pTQ8nzvN7d8

OPIS: Krótka seria opowiada o grupie przyjaciół, których połączył straszny wypadek. Prześladuje ich zniknięcie jednego z ich młodszych braci, do którego doszło kilka lat wcześniej, kiedy był pod ich opieką. Są zmuszeni wrócić do wydarzeń z przeszłości, kiedy DNA zaginionego chłopca pojawia się na miejscu morderstwa. [źródło: harlancoben.pl] 

 

 

 

 

Quarry

Stacja: Cinemax

Trailer: https://youtu.be/jMcwNXQikrg

OPIS: Żołnierz Marines po powrocie z Wietnamu w 1972 roku dowiaduje się, że został znienawidzony przez rodzinę i bliskich oraz napiętnowany przez społeczeństwo.

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ U NAS:

 

Line of Duty [sezon 3]

Stacja: BBC Two

Trailer: https://youtu.be/wrA54dwK9E0

OPIS: Trzymająca w napięciu, pełna twistów i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o brytyjskiej jednostce policyjnej AC-12, której zadaniem jest ściganie umoczonych policjantów.

„Ściganie przestępców jest trudne. Ściganie policjantów? Boże, daj siłę”.

 

 

 

 

 

 

Plebs [sezon 3]

Stacja: ITV

Trailer: https://youtu.be/Do423i4rLMs

OPIS: Słoiki Marek i Stylaks za dnia pracują w korporacji zbożowej, a wieczorami korzystają z uciech plebejskiego życia w wielokulturowym tyglu stolicy Cesarstwa Rzymskiego. Wraz z niewolnikiem Grumiem stale kombinują, jak przetrwać do pierwszego, nie wylecieć z roboty i zaimponować laskom. Serial brytyjski zdobył z marszu nominację i główną nagrodę British Comedy Awards w roku 2013, a stacja ITV już w trakcie trwania pierwszego sezonu ogłosiła jego kontynuację

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na wspólne seanse!

HEADER  

 
-1 #4 mars28 2016-07-30 21:13
Szkoda, że pomimo obecności na liście, tłumaczenie "The Path" umarło po pierwszym odcinku. Czyżby serial był aż tak słaby?
 
 
+1 #3 papae11 2016-05-18 09:13
Cytuję papae11:
jak interesuje kogoś serial Kingpin-Król Koki ,to na opensub wstawiłem już 4 napisy przetłumaczone-pozostałe 2 też przetłumaczę, więc możecie smialo je wrzucać na inne strony z napisami (wcześniej serial ten nie był nigdy tłumaczony)


na gryzoniu pedro666pedro macie do pobrania 5 odcinków, ostatni za kilka dni
 
 
+1 #2 papae11 2016-05-14 11:43
jak interesuje kogoś serial Kingpin-Król Koki ,to na opensub wstawiłem już 4 napisy przetłumaczone-pozostałe 2 też przetłumaczę, więc możecie smialo je wrzucać na inne strony z napisami (wcześniej serial ten nie był nigdy tłumaczony)
 
 
+3 #1 papae11 2016-04-14 11:06
czy ktoś wreszcie zacznie tłumaczyć Modern Family ?
 

Zaloguj się aby pisać komentarze.

ALLPlayer - darmowy odtwarzacz filmów